Darilo nad 50 EUR
Izberi kategorijo

Zaposlitev

V ambicioznem družinskem podjetju, kjer ponujamo nego in pomoč na domu in imamo poleg tega tudi specializirano prodajalno z medicinskimi pripomočki.

Iščete delodajalca s človeškim odnosom?

Delodajalca, ki mu niste samo številka?

Nega na domu

Zaradi povečanega povpraševanja:

IŠČEMO: bolničarje negovalce / srednje medicinske sestre.

Nudimo:

  1. redno zaposlitev,

  2. POGODBENO DELO (v prostem času poleg redne zaposlitve),

  3. delo preko s.p-ja

  4. študentsko delo.

Opis dela:

Izvajamo nego in pomoč starejšim in invalidnim osebam na njihovem domu.

Zagotavljamo jim pomoč pri vzdrževanju osebne higiene, umivanju, hranjenju in pomoč pri opravljanju ostalih osnovnih življenjskih potreb.

Delo je dinamično in raznoliko, poteka na terenu, izvaja se v območju Ljubljane. Pri delu so vam dodeljena službena vozila.

Razporeditev dela ja dvoizmenska , načeloma ste razporejeni tri tedne v dopoldansko delo in en teden v popoldansko izmeno.

Dopoldanska izmena poteka od 7-8 ure do 14-15 ure, popoldanska izmena pa od 16-17 ure do 21.00. Delo poteka tudi ob vikendih in praznikih, takrat delo poteka od 8-12 ur z nekaj urno vmesno pavzo.

Nadurno delo redno izplačujemo. Pri razporejanju izmen se prilagajamo vašim željam!

V kolikor želite z nami sodelovati preko pogodbe (ste redno zaposleni drugje), delo prilagajamo vašim željam, prostemu času in zmožnostim.

Pričakujemo:

-          Končano srednjo zdravstveno šolo ali

-          opravljen strokovni izpit za bolničarja negovalca

-          Veselje do dela s starejšimi in invalidi

-          Odgovorno, zanesljivo, pridno, pošteno, iznajdljivo in prilagodljivo osebo

Nudimo vam:

-          Redno plačilo in zaposlitev,

-          Stimulativno plačilo, vezano na vaše delo in odzive naših oskrbovancev,

-          Dinamično in raznoliko delo,

-          Možnost napredovanja,

-          Možnost dolgoročne zaposlitve,

-          Plača 800 - 1000 € neto (nadure, nedeljske, prazniki)

-          Izobraževanja

-          Delo v hitro rastočem ambicioznem podjetju, ki vam bo pomagal tudi osebnostno rasti

-          Človeški medsebojni odnosi

PRIJAVE NA: zaposlovanje@blaginja.si.

Specializirana prodajalna

IŠČEMO: Urednika spletne trgovine

Iščemo osebo za urejanje spletnih vsebin. Delo obsega optimizacijo spletne strani in spletne trgovine ter ostalo.

Pogoji so ambicioznost, samoiniciativnost in veselje do take vrste dela.

IŠČEMO: Vodjo marketinga

Iščemo komunikativno in samozavestno osebo z znanjem marketinga in prodaje. Delo je usmerjeno k doseganju prodajnih rezultatov.

Pogoji so ambicioznost in veselje do take vrste dela.

Če se prepoznate v zgoraj navedenih delovnih mestih, mi prosim pošljite svoj 30 do 90 sekundni video na zaposlovanje@blaginja.si

V njem povejte kdo ste in predvsem zakaj menite, da ste ravno vi pravi kandidat oziroma kandidatka za delo v našem podjetju.

Ta video-nagovor naložite na Youtube kot “unlisted” in nam povezavo do njega pošljite na zgoraj omenjeni E-mail.

Če želite kaj dodati, imate pri tem proste roke.

Na dno E-maila priložite še svojo telefonsko številko ter povezavo do svojega osebnega Facebook profila.

Če vas bom na podlagi tega E-maila in video posnetka prepoznal kot primernega kandidata, vas bomo kontaktirali za pogovor v živo.

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih